Bydlení podle Feng shui

15.11.2023

Feng shui znamená jako vítr a voda tyto dva prvky jsou schopny vést energii čhi , feng shui se studiem a působením této energie na člověka zabývá .

k čemu dospěli mistři na čhi pár rad

 

Podle toho to schématu se doporučuje uspořádat prostory . Na místa v domě podle schématu  Pa kua můžete umístit předmněty které souvisejí s oblastí života kterou představuje . 

Feng-shui předměty podporují harmonii, hojnost a úspěch. Pomáhají vám dosáhnout správného toku energie ve vašich domovech i v práci .

1. Soška Buddhy přináší spokojenost do všech životních oblastí. Účinně podporuje zdraví, dlouhověkost, spokojenost, úspěch v zaměstnání, dosažení vysokého postavení a s tím související finanční úspěch. Buddha je symbolem klidu, harmonie a životní spokojenosti. Skvěle se uplatní v obývacím pokoji, kanceláři, jídelně, v sektorech Zdraví, Dětí a rodiny, Ochranných bytostí a Vědomostí .

2. Kůň byl ve všech kulturách vždy mimořádně ceněn. Kůň je velmi příznivým symbolem úspěchu, síly a houževnatosti. Přitahuje vytrvalost, prosperitu a vysoké postavení. Nejlépe se uplatní na pracovním stole nebo v sektoru kariéry.